Hakkımızda


Dent Atlantis

Güncel yerli, yabancı literatürü ve yenilikleri sistemik olarak takip eden ve bu uygulamaları tecrübeleri ışığında hastalarına sunan Dent Atlantis Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği profesyonelleri, her bireyin dünya standartlarında yüksek kalitede sağlık hizmeti alma hakkı olduğuna inanır.
Kliniğimiz bu standartlara ulaşmak için gerekli olan yüksek teknoloji ekipmanları ile donatılmıştır.
Tutkumuzu gerçekleştirirken, yüksek eğitimli ve profesyonel ekibimizin etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağı hizmetleri, üst düzey teknolojik imkanlarla birlikte hastalarımıza sunarız.


Ağız ve Diş Sağlığında güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri, hasta-çalışan güvenliği ve memnuniyetinde öne çıkan, etik değerlere bağlı bilimsel çalışmalar ve gelişmeler ışığında ilk adres ve ağız ve diş sağlığı hizmeti veren öncü sağlık tesisi olmak bizim gurur kaynağımız.


Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, Ağız ve Diş Sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kurumuyuz.